Co może pojawić się na stole weselnym?
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Co może pojawić się na stole weselnym?

Dekoracje stołu weselnego

Aby podkreślić doniosły charakter swojego wesela, warto zadbać o to, aby odpowiednio udekorować stoły weselne na sali, gdzie odbędzie się wyjątkowe przyjęcie, jedno z najważniejszych w życiu. Odpowiednio udekorowany powinien być oczywiście stół, przy którym będą siedzieć podczas imprezy państwo młodzi. Powinien wyróżniać się on spośród innych.

Możemy podkreślić jego charakter poprzez odpowiednie kompozycje kwiatowe, czy oryginalne dekoracje znajdujące się bezpośrednio za nim, jak ściana z żywych kwiatów, czy brama w kształcie łuku z przypiętymi sercami.

Nie wolno także zapominać o udekorowaniu pozostałych stołów. W dobrym tonie jest, aby na każdym znalazł się jakiś bukiecik kwiatowy – najlepiej, jeśli będzie on skomponowany z żywych kwiatów. Idealnym dodatkiem, który z pewnością zyska uznanie wśród gości będzie zamówienie menu na stół weselny. Dzięki temu każdy z biesiadników będzie mógł na bieżąco śledzić, co i w jakiej kolejności zostanie podane ił przemyśleć, co zjeść.

Oryginalnym dodatkiem, na który często zwracają uwagę goście weselni są także zawieszki na alkohol. Mnogość dostępnych wzorów, kształtów i materiałów, z których są wykonane, może przyprawić o zawrót głowy. Warto zadbać o to, aby były oryginalne, ale jednocześnie z humorem. Inspiracji w tym zakresie można poszukać na https://akatja.pl/157-etykiety-zawieszki-na-alkohol-weselny.

Ciekawym dodatkiem może być także umieszczenie na stołach gości weselnych drobnych upominków dla każdego – np. ładnie zapakowanego opakowania herbaty. Taki prezent spełnia dwojaką funkcję. Jest miłym gestem i pełni rolę dekoracyjną.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Koń dla jeźdźca – na co zwracać uwagę przy wyborze pierwszego wierzchowca?
Koń dla jeźdźca – na co zwracać uwagę przy wyborze pierwszego wierzchowca?
Istnieje wiele rzeczy do rozważenia przy wyborze swojego pierwszego konia. To duża odpowiedzialność, więc ważne jest, aby wybrać mądrze. Oto […]
Z jakiego prezentu ucieszy się każda kobieta?
Z jakiego prezentu ucieszy się każda kobieta?
Każda okazja jest dobra, by sprezentować bliskiej osobie niezapomniany upominek, a już zwłaszcza, gdy osobą tą jest ukochana kobieta. Urodziny, […]
Czym jest windsurfing i dlaczego warto się tym zainteresować?
Czym jest windsurfing i dlaczego warto się tym zainteresować?
Windsurfing to powierzchniowy sport wodny, który łączy w sobie elementy surfingu i żeglarstwa. Składa się z deski, która jest holowana […]
Ostatnie wpisy