Jak sprawić, by nasz stół w jadalni był elegancki?
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak sprawić, by nasz stół w jadalni był elegancki?

Jadalnia jest centrum życia rodzinnego, więc nic dziwnego, że większość ludzi spędza dużo czasu i wysiłku, aby upewnić się, że wygląda świetnie. Stół w jadalni jest centralnym punktem pokoju, więc powinien być łatwy do czyszczenia i wygodny do siedzenia. Oto kilka wskazówek, jak sprawić, by stół w jadalni był elegancki:

Sprzątaj po sobie

Nie zostawiaj bałaganu na stole po każdym posiłku. Zamiast tego wygospodaruj kilka minut każdego dnia na wytarcie okruchów i rozlanych płynów, zanim stwardnieją w plamy. Jeśli nie chcesz robić tego codziennie, rozważ zakup podkładek, które można łatwo zdjąć i wyprać w razie potrzeby.

Bieżniki

Kup bieżniki, które pasują do Twojego schematu dekoracji. Bieżniki na stół to kolejny świetny sposób na dodanie koloru i stylu do Twojej jadalni. Mogą być używane do pokrycia tylko przodu stołu lub umieszczone w dół aż do podłogi. Bieżniki są w wielu różnych rozmiarach, stylach i kolorach, więc możesz znaleźć taki, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb.

Serwetki

Używaj serwetek zamiast ręczników papierowych do sprzątania bałaganu po posiłkach dzieci przy stole. Serwetki są łatwiejsze do wyprania niż ręczniki papierowe i nie zapychają twojego śmietnika, tak jak mogą to robić mokre ręczniki papierowe! Możesz również użyć serwetek aby wytrzeć rozlane płyny na stole lub blacie zamiast używać papierowych ręczników. Kiedy skończysz, po prostu wyrzuć serwetki do kosza na śmieci.

Świece

Użyj świec zamiast żarówek, aby oświetlić stół. Świece są znacznie ładniejsze niż ostre światła fluorescencyjne i tworzą bardziej romantyczną atmosferę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Modne zestawy obiadowe
Modne zestawy obiadowe
Jedzenie jest czynnością bardzo przyjemną. Uwielbiamy jeść. Liczy się oprócz tego co jemy, to także to na czym jemy. W […]
Zalety samochodów marki Opel
Zalety samochodów marki Opel
Podstawowe informacje o marce Opel to niemiecki koncern samochodowy zajmujący się produkcją aut osobowych i dostawczych. W przeszłości ogromną popularnością […]
Galwanotechnika – co warto o niej wiedzieć?
Galwanotechnika – co warto o niej wiedzieć?
Galwanotechnika, to jedno z bardzo ciekawych pojęć, z którym być może nie każdy miał okazję się zapoznać. Opisując je nieco […]
Ostatnie wpisy