Home>Człowiek i styl>Upominki biznesowe – czym obdarować kontrahenta?

Upominki biznesowe – czym obdarować kontrahenta?

W wielkich korporacjach sporadycznie pojawiają się różne okazje do obdarowywania partnerów biznesowych. Podarek dla współpracownika lub podwładnego musi spełniać kilka określonych wymogów. Przede wszystkim powinien być dostosowany do zasad panujących w środowisku przedsiębiorstwa – etyka zawodowa wymusza bowiem konieczność zachowania powagi w każdej sytuacji. Dziś podpowiemy, czym obdarować kontrahenta, by okazać profesjonalizm, a jednocześnie podziękować mu za udaną współpracę.

Prezent dla partnera biznesowego – stylowy notes

Naszą propozycją idealnego prezentu dla współpracownika jest stylowy notes. To wszechstronny gadżet, który przydaje się zwłaszcza w sytuacji prowadzenia wielopoziomowej firmy lub mnóstwa zadań do wykonania w terminie. Podarowanie notatnika jako upominku jest wspaniałym pomysłem ze względu na szereg zalet oraz korzyści z niego wynikających. Po pierwsze, nadaje się dla każdego, niezależnie od płci, wieku i zajmowanego stanowiska. Nieważne, czy jest się kobietą, mężczyzną, szeregowym pracownikiem czy właścicielem firmy – z notesu może korzystać dosłownie każdy. Notatnik posłużyć może do zapisywania ważnych wydarzeń lub planowania kolejnych tygodni zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, dzięki czemu stanowi bardzo przydatne narzędzie do organizacji działań. Taki organizer i planer w jednym, oprócz wyjątkowych walorów praktycznych, posiada również inną ważną cechę – to stylowy, modny dodatek wszystkich pracowników biurowych dużych firm, który z pewnością doda uroku i wizualnego profesjonalizmu do wyglądu osobistego.

Podsumowując, notesy na prezent to uniwersalny, pożyteczny i elegancki podarunek, który na pewno spodoba się obdarowanemu, ponieważ pozwolą mu zapanować nad kalendarzem spotkań firmowych, naglącymi terminami, domowym budżetem albo zapamiętaniem najważniejszych dat oraz rocznic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 4 =