Home>Medycyna>Twarz – jak zniwelować wszelkie niedoskonałości?

Twarz – jak zniwelować wszelkie niedoskonałości?

Niedoskonałości na twarzy to jeden z największych kompleksów współczesnego świata. Jak je zniwelować szybko i skutecznie? Gabinety medycyny estetycznej proponują bezpieczne rozwiązania. Usta to element twarzy, na który najbardziej zwracamy uwagę. Dlatego też wiele klinik wychodzi z pomocą, taka jak http://www.medestetic-clinic.pl/twarz/powiekszanie-ust, oferując zabiegi powiększania i modelowania ust. Korygowanie oznak starzenia, opadających warg, asymetryczności to jedne z najczęściej przeprowadzanych przez nich procedur.

Niedoskonałości dermatologiczne

Jedną z bolączek może być również trądzik, który najlepiej usunąć za pomocą lasera medycznego. Jeśli zależy nam na wyzbyciu się problemu, jakim jest trądzik różowaty Szczecin oferuje pełną pomoc w tym zakresie. Oprócz lasera, są także dostępne na rynku są także antybiotyki i maści, które stosuje się, gdy choroba jest we wczesnym stadium rozwoju. Przy występowaniu wyprysków, pryszczy ważne jest powstrzymanie się od dotykania twarzy i regularne oczyszczanie. Dla suchej skóry kluczowe będzie nawilżanie i nawadnianie. Widoczne pory niweluje się, stosując kremy, żele i peelingi. Stosowanie kwasu hialuronowego usztywnia okolice ust, przez co wydaje się jędrniejsza.

Zmarszczki najlepiej usunąć wstrzykując botoks. Medycyna estetyczna poradzi sobie także z opadającymi policzkami, modelowaniem podbródka, uwydatnianiem kości policzkowych i korekcją krzywego nosa, czy przegrody nosowej. Zabiegi są bezbolesne. Krótkie rzęsy można wydłużyć w salonie kosmetycznym, a brwi zafarbować trwale henną i wymodelować. Usuwanie cieni pod oczami warto zacząć od stosowania kremów z kwasem hialuronowym. Można także zdecydować się na laser frakcyjny. Braki w uzębieniu najlepiej uzupełnić w gabinecie dentystycznym. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × cztery =