Home>Medycyna>Jak wygląda wizyta w spa?

Jak wygląda wizyta w spa?

Pierwsza wizyta w spa może stresować. Nie wiadomo czego się spodziewać, jak zachować, a do tego perspektywa rozebrania się przed zupełnie obcą osobą wielu ludzi bardzo stresuje. Jednak zabiegów wykonywanych w spa nie należy się obawiać. Kolejne wizyty przebiegają spokojniej, ponieważ znika niepewność i obawy przed nieznanym. Wybierającym się po raz pierwszy warto nakreślić, jak wygląda wizyta w spa?

Na początku rozmowa

Wiele wątpliwości przed pierwszą wizytą w spa można rozwiać już podczas telefonicznego umawiania terminu. To wtedy przedstawia się swoje oczekiwania, wybiera zabiegi, a także porusza wątpliwości. Doświadczony pracownik spa pomoże dopasować ofertę, podpowie na co się zdecydować, a także wyjaśni podstawy. Jak na przykład to, że w spa warto być trochę wcześniej. Przed rozpoczęciem zabiegu z klientami rozmawiają też osoby odpowiedzialne za jego przeprowadzenie. Po raz kolejny można wtedy rozwiać swoje wątpliwości i powiedzieć, czego się oczekuje. W ośrodkach spa to właśnie preferencje klientów są najważniejsze.

Zabiegi dopasowane do potrzeb

Choć plan każdego zabiegu jest ustalony z góry, to jednak każdy klient ma prawo do pewnych modyfikacji. Jak na przykład rezygnacja z masażu wybranych części ciała. Masażyści przyzwyczajeni są do nagości, więc dla nich to żadna nowość. Wielu klientów instynktownie to wyczuwa i w ogóle się nie krępuje w ich obecności. Jeżeli jednak nie czują się komfortowo, wówczas pracownicy spa dopasują się, dając więcej swobody czy wręczając dodatkowe ręczniki.

Artykuł napisany we współpracy z Thai Massage Szczecin Spa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 + 1 =