Home>Człowiek i styl>Jaki styl dekoracji weselnych jest najpopularniejszy w tym sezonie?

Jaki styl dekoracji weselnych jest najpopularniejszy w tym sezonie?

Dekoracje ślubne mogą sprawić, że Twoje wesele będzie jeszcze bardziej wyjątkowe i zostanie zapamiętane przez gości na dłużej. Warto więc dobrze przemyśleć to, w jaki sposób udekorujesz swoją salę oraz jaki będzie motyw przewodni Twojego ślubu.

Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś subtelnego, czy odważnego, istnieje szeroka gama dostępnych stylów, które możesz dostosować do swoich potrzeb.

Art deco

Planując swój ślub w stylu art deco, możesz wybierać spośród wielu różnych elementów, aby stworzyć elegancki wygląd, który z pewnością zrobi wrażenie na Twoich gościach. W tym stylu zwykle wykorzystuje się połączenie złota i bieli. Możesz więc wykorzystać delikatne złote elementy takie jak świeczniki czy numery na stoliki, które znajdziesz na stronie https://stardust-studio.pl/produkt/numery-na-stol-weselny-art-deco/, gdzie dostępnych jest wiele różnych dekoracji w tym stylu.

Styl rustykalny

Coraz więcej osób decyduje się na ślub w stylu rustykalnym. Dekoracje w tym stylu często inspirowane są naturą i wykorzystują naturalne materiały, takie jak drewno. Warto zadbać o to, by na sali weselnej znalazło się wiele kwiatów polnych, które pomogą stworzyć romantyczną atmosferę w tym wyjątkowym dniu. Pamiętaj, by rozważnie wybierać dekoracje w tym stylu tak, aby nie wyglądały zbyt sztucznie i dawały naturalny efekt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × dwa =