Home>Człowiek i styl>Jaką biżuterię założyć do eleganckiej sukienki?

Jaką biżuterię założyć do eleganckiej sukienki?

Biżuteria stanowi doskonałe uzupełnienie stylizacji. Sprawia również, że każdy strój prezentuje się znacznie bardziej efektownie. Jest to niezwykle ważne szczególnie w przypadku eleganckich sukienek, gdzie każdy szczegół ubioru powinien do siebie pasować oraz być odpowiednio wytworny. Jak zatem dobrać w tej sytuacji biżuterię?

Rodzaje biżuterii, które sprawdzą się zawsze

Wybierając biżuterię na szczególne okazje, należy pamiętać o słynnej, modowej zasadzie – mniej znaczy więcej. Oznacza to, że biżuteria ma być dodatkiem do stylizacji, nie może jednak jej przyćmić. Lepiej więc zrezygnować z wyjątkowo masywnych wyrobów, a postawić na lekkość i subtelność. Mogą to być choćby niewielkie kolczyki oraz zestaw składający się z naszyjnika i bransoletki o drobnym, łańcuszkowym splocie. Ważne jest, żeby każdy element do siebie pasował – wówczas całość będzie prezentowała się spójnie.

Jaki kruszec wybrać? Nie trzeba przepłacać!

Istotną kwestią podczas wyboru biżuterii jest również kruszec, z jakiego została wykonana. Najpopularniejsze są tutaj oczywiście złoto i srebro, które jednocześnie są dość kosztowne. Czy istnieje jeszcze inny kruszec, który sprawdzi się przy eleganckich okazjach? Idealna będzie stal chirurgiczna, która jest mocna, trwała i efektowna. Dobrym wyborem będą naszyjniki ze stali z zawieszką, np. te z witryny https://mag-jew.pl/kategoria-produktu/naszyjniki/. Będą pięknie wyglądać, nawet w towarzystwie wieczorowej sukienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − 6 =