Na jakim festiwalu zobaczysz występy Arcade Fire i Arckanum?
Hobby i sport
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na jakim festiwalu zobaczysz występy Arcade Fire i Arckanum?

Twórcy jednego z najbardziej rozpoznawalnych indie rockowych kawałków, czyli “The Suburbs”, “Reflektor” i jednego z najnowszych “Everything Now”, cieszą fanów swoją muzyką już od początku pierwszej dekady XXI wieku.

Arcade Fire – tytani indie rocka

Ludzie na terenie całego świata z niecierpliwością wyczekują kolejnych występów tego kanadyjskiego zespołu. Niestety na obecną chwilę nie potwierdzili swojej obecności na żadnym z nadchodzących festiwali. Fani wyczekujący kolejnej dawki czystej radości od Arcade Fire, muszą się zatem uzbroić w cierpliwość. Prawdziwi fani powinni ten okres oczekiwania urozmaicić, sprawiając sobie nadruki inspirowane ulubionymi twórcami indie rocka.

Na https://rocktopia.pl/857-arcade-fire znajdą oni czapki, biodrówki, plecaki i wiele innych akcesoriów, dzięki którym mogą okazać swoje oczekiwanie na zapowiedź najbliższych występów Arcade Fire.

Arckanum odszedł na wieki?

Informacja o zawieszeniu działalności Arckanum wstrząsnęła zeszłoroczną sceną black metalową. Shamaatae, twórca i jedyny stały członek zespołu ogłosił w 2018 roku rozpad. Postanowił skupić się wyłącznie na sferze literackiej swojej twórczości. Wydał już kilka książek, które podobnie jak muzyka zespołu, podejmują tematykę chaosu i anty-kosmicznego satanizmu. Niestety nie zanosi się na to, żeby Arckanum w najbliższym czasie odnowiło swoją działalność. Możliwe, że jedyne co pozostało fanom zespołu, oprócz nagrań, to “ikony” i obrazki inspirowane szwedzkim Black metalem.

Naszywki i nadruki nawiązujące do Arckanum można znaleźć na: https://rocktopia.pl/860-arckanum. Fani z całą pewnością nie pozwolą, żeby twórczość Shamaatae odeszła w niepamięć.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zaplanować wycieczkę krajoznawczą na miarę swoich możliwości?
Jak zaplanować wycieczkę krajoznawczą na miarę swoich możliwości?
Ludzie często twierdzą, że nie stać ich na wyjazdy. Jeżeli weźmiemy pod uwagę tylko wyprawy do egzotycznych krajów i pobyty […]
Trening EMS – co trzeba o nim wiedzieć?
Trening EMS – co trzeba o nim wiedzieć?
Trening wspomagany elektryczną stymulacją mięśni przyspiesza osiąganie efektów i pozwala na zaoszczędzenie czasu spędzonego na siłowni. Jest to metoda stosowana […]
W jaki sposób można zadbać o pomieszczenia?
W jaki sposób można zadbać o pomieszczenia?
W pomieszczeniach spędzamy dużą ilość czasu – zarówno w sprawach służbowych, jak i w osobistych. Warto więc dołożyć starań, by […]
Ostatnie wpisy