Home>Hobby i sport>Na jakim festiwalu zobaczysz występy Arcade Fire i Arckanum?

Na jakim festiwalu zobaczysz występy Arcade Fire i Arckanum?

Twórcy jednego z najbardziej rozpoznawalnych indie rockowych kawałków, czyli “The Suburbs”, “Reflektor” i jednego z najnowszych “Everything Now”, cieszą fanów swoją muzyką już od początku pierwszej dekady XXI wieku.

Arcade Fire – tytani indie rocka

Ludzie na terenie całego świata z niecierpliwością wyczekują kolejnych występów tego kanadyjskiego zespołu. Niestety na obecną chwilę nie potwierdzili swojej obecności na żadnym z nadchodzących festiwali. Fani wyczekujący kolejnej dawki czystej radości od Arcade Fire, muszą się zatem uzbroić w cierpliwość. Prawdziwi fani powinni ten okres oczekiwania urozmaicić, sprawiając sobie nadruki inspirowane ulubionymi twórcami indie rocka.

Na https://rocktopia.pl/857-arcade-fire znajdą oni czapki, biodrówki, plecaki i wiele innych akcesoriów, dzięki którym mogą okazać swoje oczekiwanie na zapowiedź najbliższych występów Arcade Fire.

Arckanum odszedł na wieki?

Informacja o zawieszeniu działalności Arckanum wstrząsnęła zeszłoroczną sceną black metalową. Shamaatae, twórca i jedyny stały członek zespołu ogłosił w 2018 roku rozpad. Postanowił skupić się wyłącznie na sferze literackiej swojej twórczości. Wydał już kilka książek, które podobnie jak muzyka zespołu, podejmują tematykę chaosu i anty-kosmicznego satanizmu. Niestety nie zanosi się na to, żeby Arckanum w najbliższym czasie odnowiło swoją działalność. Możliwe, że jedyne co pozostało fanom zespołu, oprócz nagrań, to “ikony” i obrazki inspirowane szwedzkim Black metalem.

Naszywki i nadruki nawiązujące do Arckanum można znaleźć na: https://rocktopia.pl/860-arckanum. Fani z całą pewnością nie pozwolą, żeby twórczość Shamaatae odeszła w niepamięć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery + pięć =