Jakie modele damskich i męskich czapek zimowych są modne?
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jakie modele damskich i męskich czapek zimowych są modne?

Moda zimowa może być niezwykle zróżnicowana. Szarość za oknem i niskie temperatury powodują, iż większość z nas pragnie przełamać ten przygnębiający nastrój bardziej radosnymi i kolorowymi barwami. Dlatego też w okresie jesienno-zimowym w ostatnich latach królują głównie odcienie jasne, wyraziste i wyróżniające się na tle innych.

Niezbędnym elementem takiej stylizacji są czapki – zarówno męskie jak i damskie. Mogą być niezwykle stylowe i jednocześnie chronić nasze głowy przed utratą tak ważnego dla zdrowia organizmu ciepła. Ich szeroki wybór jest dostępny na https://www.sklep.kochamczapki.pl/.

Hity sezony zimowego

Mimo tego, iż w tym sezonie zimowym królują głównie jasne i kolorowe barwy, świetnie sprawdzić się mogą i odcienie szarości lub bieli. Są to kolory uniwersalne, pasujące do większości stylizacji, a więc dobrze jest mieć przynajmniej jedną taką czapkę w naszej szafie. U mężczyzn sytuacja wygląda podobnie, choć trzeba zaznaczyć, iż rzadziej stawiają oni na jaskrawe kolory (z roku na rok idzie im to jednak coraz lepiej).

W modzie tego sezonu oryginalna czapka zimowa jest jednym z obowiązkowych elementów każdego miłośnika najnowszych trendów. Dobrze, gdy przyozdobiona jest większą grafiką, motywem czy pomponem, co pozwala przykuć wzrok innych i wyróżnić się z tłumu. Niebanalne kolory, luźne i zabawne podejście do noszenia tego fragmentu odzieży nada nam swobody i luzu na co dzień.

Wśród męskich i damskich kolorów czapek zimowych królują przede wszystkim dwa: mocny odcień żółci i czerwonego. Popularne są także te produkty nawiązujące estetyką do lat 90. – proste, krótkie i najczęściej wywijane.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Chirurgiczne usuwanie zębów
Chirurgiczne usuwanie zębów
Usunięcie, czyli mówiąc bardziej fachowo „ekstrakcja” zęba najczęściej kojarzy się nam z stosunkowo prostym, aczkolwiek wyjątkowo nieprzyjemnym zabiegiem dokonywanym przez […]
Jak zadbać o swoje zdrowie po poważnej kontuzji?
Jak zadbać o swoje zdrowie po poważnej kontuzji?
Nieleczone kontuzje wiążą się z nieprzyjemnymi dolegliwościami w przyszłości. Część z nich może być już nieodwracalna, dlatego w przypadku wystąpienia […]
Pierwsza wizyta u psychologa – jak się przygotować?
Pierwsza wizyta u psychologa – jak się przygotować?
Przede wszystkim należy pamiętać, że terapeutę obowiązuje tajemnica lekarska. Wszystko, co zostanie powiedziane w gabinecie terapeutycznym na zawsze pozostanie między […]
Ostatnie wpisy