Home>Człowiek i styl>Jakie modele damskich i męskich czapek zimowych są modne?

Jakie modele damskich i męskich czapek zimowych są modne?

Moda zimowa może być niezwykle zróżnicowana. Szarość za oknem i niskie temperatury powodują, iż większość z nas pragnie przełamać ten przygnębiający nastrój bardziej radosnymi i kolorowymi barwami. Dlatego też w okresie jesienno-zimowym w ostatnich latach królują głównie odcienie jasne, wyraziste i wyróżniające się na tle innych.

Niezbędnym elementem takiej stylizacji są czapki – zarówno męskie jak i damskie. Mogą być niezwykle stylowe i jednocześnie chronić nasze głowy przed utratą tak ważnego dla zdrowia organizmu ciepła. Ich szeroki wybór jest dostępny na https://www.sklep.kochamczapki.pl/.

Hity sezony zimowego

Mimo tego, iż w tym sezonie zimowym królują głównie jasne i kolorowe barwy, świetnie sprawdzić się mogą i odcienie szarości lub bieli. Są to kolory uniwersalne, pasujące do większości stylizacji, a więc dobrze jest mieć przynajmniej jedną taką czapkę w naszej szafie. U mężczyzn sytuacja wygląda podobnie, choć trzeba zaznaczyć, iż rzadziej stawiają oni na jaskrawe kolory (z roku na rok idzie im to jednak coraz lepiej).

W modzie tego sezonu oryginalna czapka zimowa jest jednym z obowiązkowych elementów każdego miłośnika najnowszych trendów. Dobrze, gdy przyozdobiona jest większą grafiką, motywem czy pomponem, co pozwala przykuć wzrok innych i wyróżnić się z tłumu. Niebanalne kolory, luźne i zabawne podejście do noszenia tego fragmentu odzieży nada nam swobody i luzu na co dzień.

Wśród męskich i damskich kolorów czapek zimowych królują przede wszystkim dwa: mocny odcień żółci i czerwonego. Popularne są także te produkty nawiązujące estetyką do lat 90. – proste, krótkie i najczęściej wywijane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + szesnaście =