Home>Człowiek i styl>Przewaga elektronicznych papierosów nad tradycyjnymi

Przewaga elektronicznych papierosów nad tradycyjnymi

Zastanawiając się nad tym, co przewagę papierosowi elektronicznemu, przede wszystkim trzeba spojrzeć na zdrowie palącego. E-papieros bowiem jest pozbawiony masy trujących, rakotwórczych substancji, które towarzyszą tradycyjnemu paleniu. Wdychając dym tytoniowy z papierosa, tak naprawdę wdychamy truciznę – w przypadku pary wodnej papierosa elektronicznego unikamy tego problemu. Podgrzewanie płynu z nikotyną sprawia, że wdychamy tylko i wyłącznie ją, nic więcej. Jest to również bardzo dobry sposób na stopniowe rzucanie palenia, bo wkłady (tzw. liquidy), mają różną zawartość nikotyny, niektóre są jej nawet pozbawione.

Ponadto papieros elektroniczny to zawsze wygoda. Już nie będziemy musieli się martwić, gdzie jest nasza zapalniczka; wystarczy naładować akumulator e-papierosa i przez cały dzień będzie nam służył. Jedno kliknięcie podgrzewa płyn, pozwalając nam inhalować się dużo bardziej komfortowo – bez ognia, bez smrodu, i co najważniejsze – bez niszczącego wpływu na zdrowie. Liczne smaki liquidów również kuszą i zwiększają przyjemność z palenia.

Gdy chcemy rzucić palenie

Powinniśmy jednak pamiętać, że nawet czysta nikotyna może szkodzić naszemu zdrowiu, więc jeśli jesteśmy w stanie, najlepiej rzucić palenie. Pomóc w tym mogą specjalne preparaty, kojące organizm i zwalczające jego zapotrzebowanie na tę substancję. Jednym z nich jest olejek CBD, który ma sprawdzone, pozytywne działanie w walce z nałogami. Możemy zaopatrzyć się w niego na stronie https://vaporshop.pl/pl/26-olejki-cbd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście − 5 =