Home>Hobby i sport>Prezenty dla gadżeciarza

Prezenty dla gadżeciarza

Gadżeciarze to ludzie uwielbiający różnego rodzaju nowinki technologiczne. Z tego powodu wybór odpowiedniego prezentu dla takiej osoby nie jest zbyt łatwym zadaniem i wymaga dłuższego przemyślenia. Jednym z proponowanych produktów jest specjalna kostka sześcienna przeznaczona do układania w dłoniach, która zapewnia użytkownikowi mnóstwo dobrej zabawy intelektualnej i charakteryzuje się oryginalną kolorystyką. Posiada ją w swojej ofercie m.in. ten sklep internetowy: https://speedcube.pl/378-z-cube.

Kilka niezwykle interesujących propozycji

Jeśli szukamy idealnego prezentu dla osoby kochającej gadżety, możemy zdecydować się choćby na stację dokującą do smartfona. Pełni ona rolę ładowarki stacjonarnej, a dodatkowo wzbogaca walory estetyczne wnętrza, w którym się znajduje. Najlepiej postawić na model drewniany o geometrycznym kształcie. Drugim polecanym rozwiązaniem jest spinner, czyli niewielka zabawka zręcznościowa służąca do wprowadzania w ruch obrotowy w taki sposób, aby kręciła się jak najdłużej wokół osi. Składa się najczęściej z trzech metalowych łożysk złączonych plastikiem.

Jeszcze innym wartościowym prezentem jest nowoczesna opaska smartband na nadgarstek, monitorująca aktywność organizmu. Daje ona możliwość swobodnego połączenia się z telefonem (odbieranie połączeń i powiadomień, odtwarzanie muzyki itp.), a dodatkowo posiada kilka użytecznych funkcji – np. licznik kalorii czy miernik przebytych kilometrów. Pozostałe ciekawe propozycje to m.in.: zegarek sportowy (przydatny podczas uprawiania aktywności fizycznej), dron w wersji mini, organizer ścienny, klawiatura mechaniczna z podświetlanymi przyciskami, plecak na laptop z portem USB, czytnik e-booków oraz okulary VR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × pięć =