Naszyjniki celebrytek – jak drogie są?
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Naszyjniki celebrytek – jak drogie są?

Naszyjniki celebrytów są zazwyczaj droższe niż zwykła biżuteria, ale ceny są różne. Dobrym przykładem jest naszyjnik, który Jennifer Lopez nosiła podczas ciąży. Kosztował on 4 miliony złotych i został zaprojektowany przez Lorraine Schwartz.

Wpływ celebrytów na modę

Naszyjniki celebrytów zawsze były hitem wśród celebrytów, ale robią też duży wpływ na świat mody. Niektóre z najbardziej popularnych gwiazd, które uwielbiają nosić tego typu biżuterie to Beyoncé Knowles, Jennifer Lopez i Kim Kardashian.

Tego typu kawałki można zobaczyć na szyjach tych kobiet, jak również ich nadgarstki i uszy. To dlatego, że są one bardzo uniwersalne kawałki, które mogą być noszone na wiele sposobów i iść z wszystkich rodzajów stylów odzieży.

Naszyjniki celebrytów są zwykle droższe niż zwykła biżuteria, ale ceny różnią się w zależności od tego, jakie materiały zostały użyte do ich wykonania i jaki rodzaj projektu mają na nich. Najpopularniejszym typem naszyjnika celebrytów jest diamentowy wisiorek. Te mają tendencję do być wykonane z białych lub żółtych diamentów, ale niektóre gwiazdy były znane nosić czarne diamenty, jak również. Innym popularnym typem jest naszyjnik krzyż, który był widziany na wielu znanych kobiet, takich jak Jennifer Lopez i Halle Berry. Inne typy obejmują te, które są wykonane ze złota lub srebra łańcuchy z różnych rodzajów kamieni szlachetnych dołączonych do nich, takich jak rubiny i szmaragdy.

Tańsze repliki dla każdego

Naszyjniki celebrytki są również popularnym prezentem dla każdego, zwłaszcza jeśli jesteś ich fanem. Mogą one być podane jako nagroda lub po prostu coś, co pokazuje twoje uznanie dla ich pracy. Istnieje wiele różnych rodzajów naszyjników celebrytów, które mogą być zakupione i noszone przez każdego, czy jest to niedroga kopia lub drogi oryginał.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie zadania należą do obowiązków księgowego?
Jakie zadania należą do obowiązków księgowego?
Zajmowanie się finansami swojej firmy nie zawsze jest łatwe. Wiele formalności wymaga bowiem stosownej wiedzy z danego obszaru. Dobrym przykładem […]
Jak cieszyć się czasem na świeżym powietrzu o każdej porze roku?
Jak cieszyć się czasem na świeżym powietrzu o każdej porze roku?
Czas spędzony na świeżym powietrzu przynosi wiele korzyści. Wpływa on pozytywnie na ogólny stan zdrowia człowieka, ale również jego samopoczucie. […]
Jak zadbać o swoje zdrowie po poważnej kontuzji?
Jak zadbać o swoje zdrowie po poważnej kontuzji?
Nieleczone kontuzje wiążą się z nieprzyjemnymi dolegliwościami w przyszłości. Część z nich może być już nieodwracalna, dlatego w przypadku wystąpienia […]
Ostatnie wpisy