Home>Wszystko wokół domu>Aranżacja w cegle – niepowtarzalny klimat wewnątrz, jak na zewnątrz Twojego domu

Aranżacja w cegle – niepowtarzalny klimat wewnątrz, jak na zewnątrz Twojego domu

Nowoczesne aranżacje zachwycają różnorodnością stylów i niebanalną kolorystyką. W takich wnętrzach można z przyjemnością nie tylko odpoczywać, ale również pracować. Niepowtarzalny klimat domowych wnętrz można osiągnąć na różne sposoby, a jednym z nich są inspirujące cegły, które można niezwykle atrakcyjnie wkomponować do różnych pomieszczeń. Warto przy tym zwrócić uwagę na trwałość ceglanych wyrobów oraz ich estetykę.

Modne wykończenie domowych wnętrz

W wielu inspiracjach wnętrzarskich pojawiają się naturalne i nieco surowe akcenty. Efektowne cegły można dostrzec w aranżacjach skandynawskich i industrialnych. Jeżeli poszukiwane są oryginalne i ręcznie formowane wyroby, które wykonuje doświadczona cegielnia Wrocław może zaproponować produkty wyróżniające się pod każdym względem wysoką jakością. Czerwoną cegłą można wykończyć fragment ściany lub zaakcentować określoną strefę aranżacyjną. Taki sposób wykończenia pięknie też prezentuje się w otoczeniu zabudowy kominkowej.

W klimatycznych pomieszczeniach warto pokusić się o staranne wykończenie wszystkich powierzchni. W mieszkaniach z tarasem lub w nowatorskiej jadalni rewelacyjnie sprawdzą się płytki podłogowe retro, które nadają aranżacji unikalnego charakteru. Typowo użytkową zaletą takiego rozwiązania jest wysoka trwałość – ceglane wykończenia z biegiem lat nie tracą na swojej atrakcyjności. Co ważne, cegły dostępne są nie tylko w kolorze czerwonym, ale także w rozmaitych odcieniach szarości i brązów, co pozwala na projektowanie niepowtarzalnych pomieszczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + czternaście =