Najważniejsze elementy dobrej strony www
Technika i auto-moto
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Najważniejsze elementy dobrej strony www

Najważniejszymi elementami dobrej strony www bez wątpienia są domeny, a konkretnie ich wybór pod względem wygody oraz łatwości do zapamiętania. Dobra domena internetowa musi być prosta w zapamiętaniu – najlepiej niezbyt długa. Niestety, jest ich coraz mniej. Większość dwu- i trzyliterowych adresów jest już zajęta.

W takim wypadku najlepiej dobrać adres na zasadzie skojarzeń – najlepiej, aby była to po prostu nazwa naszej firmy. Wtedy klienci łatwiej skojarzą adres www z naszą organizacją i nie będą mieli kłopotu z odnalezieniem witryny w sieci.

Stabilność witryny

Kolejnym ważnym punktem jest stabilność strony www oraz jej bezpieczeństwo. W celu uzyskania jak największej dbałości o zabezpieczenie stron potrzebna jest administracja serwerami. Najlepiej wynająć do tego specjalną firmę, lub ewentualnie osobę, która przejmie pieczę nad naszym serwerem. Szczególnie istotne jest to w wypadku, kiedy posiadamy stronę, na którą logują się użytkownicy.

Robią to przy użyciu swoich adresów e-mail oraz haseł, tak więc muszą być one w pełni tajne. Niestety kradzieże danych wciąż się zdarzają, dlatego najlepiej zakupić dobry serwer dedykowany, a do jego administrowania oddelegować fachowca.

Design

Nie można też rzecz jasna zapominać o wyglądzie naszej strony. Powinna ona być nowoczesna i nadążać za trendami w branży. Niemal każda witryna jest też dziś responsywna, czyli dostosowana do urządzeń mobilnych. Oznacza to, że na smartfonie czy tablecie musi wyglądać równie dobrze, co na komputerach stacjonarnych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Budowa domu z pomocą architekta – czy można liczyć na spersonalizowany projekt budynku?
Budowa domu z pomocą architekta – czy można liczyć na spersonalizowany projekt budynku?
Wiele osób, które marzą o własnym domu, mają już wszystko zaplanowane w głowie. Jak będą rozmieszczone pokoje, a także inne, […]
W jakie kosmetyki warto się zaopatrzyć latem?
W jakie kosmetyki warto się zaopatrzyć latem?
Lato stawia przed ludzką skórą ogromne wyzwania. Mocne promienie słoneczne czy ukąszenia owadów to dopiero początek wakacyjnych bolączek. Z tego […]
Jaką pamiątkę warto przywieźć z podróży?
Jaką pamiątkę warto przywieźć z podróży?
Pamiątki są doskonałym sposobem na to, by przywieźć z wakacji coś więcej niż tylko zdjęcia i wspomnienia. Każdy chciałby mieć […]
Ostatnie wpisy