Najważniejsze elementy dobrej strony www
Technika i auto-moto
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Najważniejsze elementy dobrej strony www

Najważniejszymi elementami dobrej strony www bez wątpienia są domeny, a konkretnie ich wybór pod względem wygody oraz łatwości do zapamiętania. Dobra domena internetowa musi być prosta w zapamiętaniu – najlepiej niezbyt długa. Niestety, jest ich coraz mniej. Większość dwu- i trzyliterowych adresów jest już zajęta.

W takim wypadku najlepiej dobrać adres na zasadzie skojarzeń – najlepiej, aby była to po prostu nazwa naszej firmy. Wtedy klienci łatwiej skojarzą adres www z naszą organizacją i nie będą mieli kłopotu z odnalezieniem witryny w sieci.

Stabilność witryny

Kolejnym ważnym punktem jest stabilność strony www oraz jej bezpieczeństwo. W celu uzyskania jak największej dbałości o zabezpieczenie stron potrzebna jest administracja serwerami. Najlepiej wynająć do tego specjalną firmę, lub ewentualnie osobę, która przejmie pieczę nad naszym serwerem. Szczególnie istotne jest to w wypadku, kiedy posiadamy stronę, na którą logują się użytkownicy.

Robią to przy użyciu swoich adresów e-mail oraz haseł, tak więc muszą być one w pełni tajne. Niestety kradzieże danych wciąż się zdarzają, dlatego najlepiej zakupić dobry serwer dedykowany, a do jego administrowania oddelegować fachowca.

Design

Nie można też rzecz jasna zapominać o wyglądzie naszej strony. Powinna ona być nowoczesna i nadążać za trendami w branży. Niemal każda witryna jest też dziś responsywna, czyli dostosowana do urządzeń mobilnych. Oznacza to, że na smartfonie czy tablecie musi wyglądać równie dobrze, co na komputerach stacjonarnych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaką pompę ssącą do wody wybrać?
Jaką pompę ssącą do wody wybrać?
Pompy wodne to przydatne urządzenia, które mają wiele zastosowań. Doskonale nadają się osuszania zalanych piwnic, mogą być także wykorzystywane do […]
Przewóz jakich towarów może obejmować transport drogowy?
Przewóz jakich towarów może obejmować transport drogowy?
W transporcie drogowym dochodzi do przemieszczania ładunków, towarów lub pasażerów kołowymi pojazdami samochodowymi. Jest to jedna z najważniejszych gałęzi transportu […]
Przyznanie wcześniejszej emerytury – co zrobić, gdy ZUS nam odmówi?
Przyznanie wcześniejszej emerytury – co zrobić, gdy ZUS nam odmówi?
ZUS posiada opinię instytucji, w której ciężko o przewidywalność. Dzieje się tak za sprawą niedokładnie skonstruowanych przepisów prawnych pozostawiających duże […]
Ostatnie wpisy