Home>Medycyna>Dzięki tym zabiegom pozbędziesz się zmarszczek

Dzięki tym zabiegom pozbędziesz się zmarszczek

U większości kobiet nawet najmniejsze zmarszczki powodują przygnębienie. Powszechne kanony piękna gloryfikują młodość i zachęcają do zatrzymania procesów starzenia się skóry. Na pewnym etapie zaczynamy jednak czuć, że jest to walka z wiatrakami. Regularne stosowanie kremów przeciwzmarszczkowych nie przynosi tak spektakularnych rezultatów, jak obiecują ich producenci. Nawet najlepiej nawilżona cera w końcu ujawni swoje niedoskonałości. Nie powinnyśmy się jednak poddawać, istnieją bowiem skuteczne sposoby na gładką skórę. Oto one.

Sprawdzona metoda

Choć wizyty w salonach medycyny estetycznej nie są u nas tak popularne, jak w krajach azjatyckich, przekonuje się do nich coraz większa liczba kobiet. Chęć poprawienia urody nie jest już dziś tematem tabu. Płeć piękna doskonale wie, że w wielu przypadkach jest to jedyna trwała metoda na eliminację kurzych łapek czy zmarszczek na czole. Najbardziej znanym zabiegiem jest wstrzyknięcie w zapadnięcia w skórze botoksu, który przeciwdziała procesom marszczenia się cery. Można go wykonać w większości polskich miast, w tym w Krakowie, na przykład w tej klinice: http://proderma-clinique.pl/botox. Procedura ta jest praktycznie bezbolesna.

Innowacyjne rozwiązanie

Nieco mniej znanym, ale równie skutecznym sposobem na wygładzenie skóry twarzy, jest lifting wampirzy Kraków jest siedzibą przynajmniej kilku placówek medycznych, które mają ten zabieg w swojej ofercie. Metoda ta polega na podskórnym zaaplikowaniu pobranego od pacjentki osocza bogatopłytkowego. Lifting tego typu nie powoduje reakcji alergicznych. Rozwiązanie to jest zatem całkowicie bezpieczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + pięć =