Home>Człowiek i styl>Kolor czerwony i jego odcienie – jak ubrać się z akcentem czerwonego na uroczysty bal?

Kolor czerwony i jego odcienie – jak ubrać się z akcentem czerwonego na uroczysty bal?

Szukasz ciekawego stroju na bal albo uroczyste przyjęcie w gronie ważnych osób i chcesz dobrze wypaść? Dodatki w kolorze czerwonym są tym, co pomoże Ci się skutecznie wyróżnić wśród mężczyzn w czarnych i granatowych garniturach szytych według jednolitego standardu. Jeżeli chcesz podbić parkiety i wyglądać stylowo, postaw na ciekawe wyróżniki. 

Czerwone dodatki kluczem do sukcesu

Jak wiadomo, czerwień to kolor, który jest bardzo widoczny. O ile czerwony garnitur w przypadku mężczyzn na balu według obecnych standardów byłby przesadą, o tyle dodatki ożywiające nieco formalną stylizację jak najbardziej będą na miejscu. Czerwona muszka w zestawieniu z poszetką w tym samym odcieniu będzie idealnym wyborem do czarnego garnituru i białej koszuli. Ciemniejsza odmiana czerwieni – kolor dojrzałych wiśni i odcień wpadający w bordo będzie wspaniałym uzupełnieniem do granatowego oraz jasnobrązowego garnituru. Ten kolor świetnie sprawdzi się jako krawat i poszetka, choć muszka także będzie na miejscu. Krwista czerwień z pewnością najmocniej wyróżni króla balu, ale ze względu na ostry kolor bezpiecznie będzie skomponować ją z czarnym, klasycznym garniturem czy frakiem.

Nie tylko dodatki są istotne

Kolor czerwony na balach jest dosyć częsty w przypadku strojów kobiecych, ale wśród mężczyzn nie należy do mocno rozpowszechnionych, co będzie zaletą dla tych, którzy chcą się wyróżnić. Ciekawa stylizacja może być kluczem do bycia zapamiętanym – zwłaszcza jeżeli bal jest ważny. Dodatki są ważne, ale również garnitur oraz bordowa koszula czy w innym odcieniu czerwonego – czyli te części garderoby, które grają pierwsze skrzypce. Odpowiedni krój oraz dopasowany kolor będzie kluczowy, dlatego przed udaniem się na bal warto odwiedzić stronę odpowiednio wyposażony sklep z modą męską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − 11 =