Home>Człowiek i styl>Gadżety do iPhone’ów

Gadżety do iPhone’ów

Kiedyś telefon komórkowy służył do prowadzenia rozmów i wysyłania krótkich wiadomości tekstowych. W dzisiejszych czasach to kamera, aparat, dyktafon i mały przenośny komputer. Nic dziwnego, że firmy próbują prześcignąć się w tworzeniu nowych dodatków i akcesoriów, które jeszcze bardziej podwyższą standard korzystania z komórki. Jednym z pionierów kreowania modeli komórkowych jest firma Apple i jej sztandarowy produkt iPhone, który jest jednym z najpopularniejszych narzędzi do porozumiewania się ze światem. Niestety jest również bardzo delikatny w budowie dlatego opłaci się korzystać z dedykowanych zabezpieczeń jak etui iPhone 6. To niewielka rzecz, a może zrobić dużą różnicę w sytuacji upuszczenia sprzętu. Jakie są inne, sprytne propozycje?

Top 5 propozycji dla użytkowników iPhone’a

Gadżety do iPhone’ów pojawiają się na rynku jak grzyby po deszczu. Niektóre są bardzo pomysłowe i przydatne. Na przód listy wysuwa się ochrona przed zniszczeniem. Z pomocą przychodzą różnego rodzaju etui na telefon. Aktualnie można wybierać z wersji silikonowych, skórzanych, gumowych czy nawet pancernych. Prócz swojej funkcji jest to również element ozdobny. Bogatą ofertę dotyczącą modelu XR można obejrzeć na https://funnycase.pl/produkty/2-apple/iphone-xr

Inne ciekawe gadżety to ładowarka bezprzewodowa, dzięki której ilość plątających się kabli jest zminimalizowana oraz stacja dokująca pozwalająca na szybkie połączenie z komputerem i transmisję danych. Dla fanów zdjęć została stworzona drukarka do fotografii natychmiastowej, która w błyskawiczny sposób tworzy wspomnienia na papierze fotograficznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − dziewięć =