Home>Technika i auto-moto>Kamera do monitoringu – jakie powinna mieć cechy?

Kamera do monitoringu – jakie powinna mieć cechy?

Najlepsze kamery do monitoringu powinny być w stanie nagrywać w nocy, nawet w całkowitej ciemności. Powinny również zapewnić Ci wystarczającą ilość miejsca do przechowywania, aby nagrywać wideo przez długi czas bez wyczerpania miejsca.

Oto kilka najważniejszych cech, na które powinieneś zwrócić uwagę:

Noktowizja

Jest to jedna z najważniejszych funkcji, których potrzebujesz na swojej kamerze nadzoru. Jeśli chcesz być w stanie używać go w nocy, upewnij się, że ma zdolność widzenia w nocy. Wiele kamer ma tę funkcję wbudowaną, podczas gdy inne będą wymagały dodatkowego zakupu.

Pojemność pamięci 

Ilość miejsca w pamięci, że aparat ma określi, ile materiału może przechowywać przed trzeba usunąć i przesłać do innego urządzenia, tak, że masz miejsce na więcej obrazów lub filmów. Jeśli planujesz śledzić wiele różnych miejsc, to upewnij się, że urządzenie ma wystarczającą pojemność, aby nie zabrakło go w środku nagrywania miejsca zbrodni lub innego zdarzenia.

Zdalny dostęp 

Większość nowoczesnych kamer monitorujących posiada możliwość zdalnego dostępu, co pozwala na monitorowanie nieruchomości z dowolnego miejsca na świecie o każdej porze dnia i nocy. Funkcja ta pozwala również na zmianę ustawień urządzenia z daleka, takich jak dostosowanie poziomu czułości lub wyłączenie czujnika ruchu.

Jeśli poszukujesz odpowiedniego modelu do swoich potrzeb, to koniecznie sprawdź ofertę firmy na stronie: http://www.alarm.biz.pl/Oferta/kamery-monitoring-montaz/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + 13 =