Home>Pieniądze i biznes>Jakie udogodnienia dla firm znajdują się w profesjonalnych pakietach oferowanych przez Microsoft?

Jakie udogodnienia dla firm znajdują się w profesjonalnych pakietach oferowanych przez Microsoft?

Oprócz standardowych pakietów domowych Microsoft ma również w swojej ofercie propozycję dla firm. Jedną z nich jest pakiet Office 365 Business, który składa się z następujących aplikacji: Excel, Word, PowerPoint, Access oraz Outlook. W jaki sposób rozwiązania dla firm wpływają na ich pracę? Jakie udogodnienia proponuje Microsoft?

Wiele możliwości, jeden pakiet

Pakiet Microsoft Office dedykowany przedsiębiorstwom zawiera przede wszystkim podstawowe programy, które służą do tworzenia dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych czy prezentacji multimedialnych. Nowoczesne wersje, takie jak Office 365, pozwalają na pracę grupową w czasie rzeczywistym, udostępnianie treści, niezależnie od miejsca pracy. Poczta elektroniczna Outlook również działa w każdym miejscu na świecie, w dodatku na wielu urządzeniach: komputerach stacjonarnych, telefonach,  laptopach, tabletach i jest na bieżąco synchronizowana na każdym z nich. Planner daje możliwość tworzenia planów, rozdzielając je na konkretne zadania, a także przypisywania ich wybranym pracownikom. Przedsiębiorstwa usługowe mogą tworzyć własne terminarze spotkań czy zadań oraz zarządzać bazą pracowników czy klientów. Dzięki tym wszystkim udogodnieniom pracownicy mogą współpracować ze sobą, korzystając ze wspólnych narzędzi w tym samym czasie, nanosząc poprawki i korzystając z aktualnych ich wersji. Ułatwia to nie tylko ich komunikację, przepływ informacji, ale zwiększa też wydajność i efektywność pracy, a tym samym przynosi realne korzyści dla firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + siedem =