Home>Pieniądze i biznes>Jakie gadżety promocyjne warto mieć w biurze?

Jakie gadżety promocyjne warto mieć w biurze?

Biuro jest miejscem, które przynosi wiele możliwości wykorzystania gadżetów reklamowych. Są one jednym z najskuteczniejszych sposobów promocji i reklamy. Dowodzą tego różne analizy branżowe, według których ostatnio obserwujemy znaczący wzrost zainteresowania tą formą promocji. Na rozmaitych akcesoriach można umieścić logo bądź znak firmowy – jest to doskonały sposób, by zbudować wizerunek i sprawić, że firma bardziej zapadnie klientom w pamięć.

Jeśli klient po skorzystaniu z usług naszej firmy będzie używał przykładowo długopisu z logiem naszego przedsiębiorstwa, istnieje zdecydowanie większe prawdopodobieństwo, że zdecyduje się na skorzystanie z tych usług ponownie. Gama przedmiotów, na których można umieścić logo jest naprawdę szeroka: zaczynając od notesów, kubków, długopisów, poprzez gadżety antystresowe, aż po breloki. Wyrobem takich nadruków zajmuje się np. https://promoshop.pl/.

Małe słodkości

Praktycznym i miłym gadżetem reklamowym mogą się okazać cukierki z nadrukiem. Jeśli na co dzień przyjmujemy w biurze klientów, warto umieścić w miejscu spotkań pojemnik z cukierkami zapakowanymi w opakowania z logotypem firmy. Słodycze z nadrukiem oraz cukierki reklamowe to oryginalny upominek, który zaskoczy oraz wywoła uśmiech na twarzy każdego obdarowane klienta.

Jest to rozwiązanie o tyle korzystne, że mogące bardzo łatwo wytworzyć pozytywny pomost skojarzeniowy pomiędzy klientem a firmą. Na rynku istnieje wiele firm, gdzie możemy zaopatrzyć się w takie słodycze: zaczynając od tradycyjnych cukierków, poprzez miętówki, aż po czekoladki w różnych smakach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 4 =