Home>Człowiek i styl>Trzy czapki, które są uważane za klasyki męskiej garderoby

Trzy czapki, które są uważane za klasyki męskiej garderoby

Szukasz pomysłu na niebanalne nakrycie głowy, a może po prostu chcesz zabezpieczyć się przed chłodem? Podczas zakupów warto zwrócić uwagę na czapki, które od lat cieszą się nieprzemijającą popularnością. Takie modele na pewno sprawdzą się w każdym sezonie jesienno-zimowym. Sprawdź, jakie męskie czapki warto wprowadzić do garderoby.

Kaszkiet

Eleganckie kaszkiety to niemal obowiązkowy element męskiej garderoby. Stylowe czapki ze strony https://allora.sklep.pl/ mogą dodać gustownym strojom niepowtarzalności i klasy w angielskim stylu. Ponadto mężczyźni w kaszkietach wyglądają po prostu bardzo intrygująco. Niektóre modele można śmiało zestawić nawet z garniturami i innymi szykownymi ubraniami. Podczas zakupów należy jednak pamiętać o harmonii w kwestii m.in. kolorów i wzorów.

Baseballówka

Wielu panów nie wyobraża sobie nie mieć w szafie przynajmniej jednej baseballówki. Takie czapki nie tylko zapewniają młodzieżowy urok, ale także są niezwykle praktyczne. Mogą być łączone z wieloma stylizacjami w casualowym stylu. Ponadto doskonale chronią przed słońcem, co może być ważne np. podczas plażowania bądź zwiedzania. Szeroki wybór baseballówek pozwala z kolei na uzyskanie oryginalnego efektu.

Czapka beanie

Pod dość tajemniczą nazwą kryje się jedna z najpopularniejszych czapek, czyli przylegający do głowy model z wywiniętym brzegiem. W sklepie online Allora takie nakrycia głowy są dostępne nie tylko w klasycznych, uniwersalnych kolorach, ale także z ciekawymi wzorami i pomponami. Dość minimalistyczne wersje mogą być świetnym uzupełnieniem miejskich stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 4 =