Home>Człowiek i styl>Transparentny lakier – postaw na naturalny wygląd paznokci

Transparentny lakier – postaw na naturalny wygląd paznokci

Najbardziej popularną metodą stylizacji paznokci jest obecnie manicure hybrydowy. Jego trwałość i łatwość wykonania sprawia, że sięga po niego wiele osób, zwłaszcza że można go wykonać samemu w domu. Wystarczy wybrać wymarzony kolor i brać się do pracy. Jednak właśnie poszukiwanie idealnej barwy wobec bogactwa odcieni staje się dużym wyzwaniem. Poznajcie nowy trend, czyli lakiery transparentne i półtransparentne.

Naturalność rządzi

Ostatnie miesiące w mediach społecznościowych należą do promowania naturalności, powrotu do korzeni, akceptacji i jak najmniej poprawionej wersji siebie. Taki temat przewodni to zdrowy trend mający na celu podkreślenie prawdziwego piękna każdego człowieka. Ma to również wpływ na stylizację paznokci. Zaczynając od naturalnej długości, delikatnych kształtów kończąc na subtelnych kolorach. Dlatego właśnie warte są przedstawienia lakiery hybrydowe transparentne i półtransparentne, które można zobaczyć na przykład pod adresem https://manirouge.com/lakiery-hybrydowe-transparentne/.

Nakładając je na paznokcie otrzymujemy efekt delikatnej poświaty. To subtelne wykończenie podkreśla naturalny ich wygląd oraz dodaje elegancji. To świetny wybór na letnie miesiące, kiedy lekkość jest wyjątkowo pożądana. Ciekawą propozycją są także lakiery półtransparentne z kolorowymi, błyszczącymi drobinkami. Mogą one służyć jako uzupełniający akcent, towarzyszący wyrazistym barwą lub samotnie tworzyć subtelną aczkolwiek szaloną stylizację. Warto postawić na naturalność i przekonać się czy jest nam z nią do twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 − 7 =