Home>Technika i auto-moto>Profile ochronne do ochrony narożników

Profile ochronne do ochrony narożników

Ochrona osób i mienia (czy to pracowników, czy też odwiedzających gości) to priorytet każdej firmy. Niestety niektóre powierzchnie czy krawędzie nie są łatwe do zauważenia. W takiej sytuacji powinny zostać oznakowane w sposób, który pomoże na ich bezproblemowe omijanie.

Profile ochronne

Profile ochronne są tak skonstruowane, by zapewniały jak najlepszą ochronę rogów, kątów czy innych powierzchni i krawędzi. Są jednym z wielu rodzajów odbojników, który został specjalnie zaprojektowany w taki sposób, aby możliwe było umieszczenie go na powierzchni narożnika. Uwidacznia go także dla ludzi, co stanowi podwójną ochronę: zarówno samej ściany, jak i ludzi, którzy się do niej zbliżą.

Profile ochronne przy różnych kolumnach

Jednym z tych miejsc, w których często stosuje się profile ochronne, jest parking podziemny wyposażony w kolumny podtrzymujące strop, a także w ścianki, które oddzielają od siebie poszczególne samochody. Aby ułatwić osobom zainteresowanym wjazd na takie miejsce parkingowe, należy zadbać o to, by każdy z elementów konstrukcyjnych był doskonale widoczny. Właśnie w takim miejscu będą więc szczególnie potrzebne narożne panele ochronne, dostępne pod adresem https://odbojnice24.pl/profile-ochronne-c-107.html.

Narożniki ścian w sklepach

Kolejnym ciekawym sposobem wykorzystania narożników jest umieszczenie ich w sklepach na rogach ścian. Są to najczęściej obijane miejsca, które następnie nie prezentują się zbyt estetycznie. Aby uniknąć ich zniszczenia i pogorszenia wyglądu zawsze warto zdecydować się na ochronę w postaci narożnika, który uwidacznia dla ludzi krawędź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − 10 =