Home>Technika i auto-moto>Częste awarie urządzeń Apple

Częste awarie urządzeń Apple

Co najczęściej psuje się w iPhone’ach?

Wysoka cena powinna iść w parze z wysoką jakością. Marka Apple przyzwyczaiła swoich klientów do standardu, za który wielu jest w stanie zapłacić więcej. Nie oznacza to jednak, że iPhone’y są kompletnie bezawaryjne. 

Firma to Apple to amerykański gigant, który od lat szczyci się popularnością wśród fanów nowinek technicznych. Każdy nowy model telefonu lub laptopa, wprowadzany na rynek przez korporację, jest oczekiwany przez rzeszę fanów sprzętu oznaczonego ugryzionym jabłkiem. Gadżety Apple są cenione nie tylko dlatego, że użytkowanie ich wiąże się z pewnego rodzaju prestiżem, ale również ze względu na wysoką jakość. Szczególnie wyraźnie widać to na tle konkurencyjnych firm produkujących telefony komórkowe. Coraz więcej smartphonów przypomina gadżety jednorazowego użytku. Tymczasem iPhone’y można użytkować przez lata.

Nie oznacza to jednak, że telefony te są bezawaryjne. Użytkownicy marki bardzo często zgłaszają, że w swoich telefonach najczęściej mieli problemy z głośnikami, przyciskami i zasilaniem. Ta ostatnia kwestia wydaje się być najbardziej skomplikowana, ponieważ Apple jest jedną z pierwszych firm, która zdecydowała się na baterie wbudowane, czyli takie, które można wymienić jedynie w serwisie. Warto podkreślić, że problem ten niekoniecznie musi polegać tylko na niewydajnej pracy baterii. W niektórych przypadkach chodzi o znacznie poważniejsze usterki. Profesjonalne serwisy oferują ich naprawy i każdy powinien mieć taką usługę jak wymiana baterii iPhone 7.

Podobnie kwestia wygląda z awariami laptopów. Specyficzne oprogramowanie praktycznie uniemożliwia naprawę na własną rękę. Na szczęście na rynku, także polskim, istnieje sporo firm, które specjalizują się w naprawach sprzętu marki Apple. Jeśli już zdecydujemy się na skorzystanie z ich pomocy, warto wybrać taki serwis, który korzysta z oryginalnych części i daje gwarancje na swoje usługi. Jedną z firm działających na terenie całej Polski jest iClinica, której szczegółową ofertę znajdziemy bez problemu w internecie na https://iclinica.pl/profesjonalna-naprawa-macbook-cennik/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 2 =