Pies – jakie powinien mieć zabawki?
Wszystko wokół domu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pies – jakie powinien mieć zabawki?

Na rynku jest mnóstwo zabawek, które są bezpieczne dla psów. Niektóre z najlepszych są wykonane z wytrzymałej gumy lub plastiku i mogą być używane przez długi czas.

Jeśli chcesz dać swojemu psu coś specjalnego, wybierz interaktywną zabawkę, która zapewni mu zajęcie i rozrywkę. Jeśli szukasz czegoś zabawnego do zabawy, spróbuj piłki lub zabawki do żucia.

Oto kilka rodzajów zabawek, które możesz kupić dla swojego pupila:

Piłki 

Są one w różnych rozmiarach, więc upewnij się, że piłka jest wystarczająco duża dla pyska psa, ale nie za duża, że się nią zadławi. Możesz również dostać piłki, które mają smakołyki w środku, więc twój pies będzie musiał pracować ciężej, aby je wydobyć!

Zabawki do żucia 

Są one dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach, od pluszowych zabawek z piszczałkami po kości z surowej skóry, które działają dłużej niż zwykłe przysmaki! Twój pies pokocha żucie ich zamiast gryzienia mebli czy butów!

Zabawki do wypchania

Psy uwielbiają wciskać zabawki do pyska i potrząsać nimi, aż się rozpadną. Zabawki do wypychania są świetne, ponieważ pozwalają dostosować czas zabawy psa za pomocą smakołyków lub innych przedmiotów, które zajmą go na wiele godzin.

Zabawki wydające smakołyki

Są one świetne do zapewnienia psu zajęcia, gdy jesteś w pracy lub w szkole – wystarczy załadować zabawkę jego ulubionymi smakołykami i pozwolić mu się wyszaleć!

Jeśli chcesz stać się właścicielem psa, to koniecznie sprawdź stronę internetową: https://schronisko.com/zwierzeta/psy/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak poprawnie chodzić w szpilkach?
Jak poprawnie chodzić w szpilkach?
Szpilki to jedne z najbardziej seksownych butów damskich. Są one zakładane przeważnie na eleganckie i uroczyste okazje, choć zdarza, że […]
Jak przyjąć lub odrzucić spadek?
Jak przyjąć lub odrzucić spadek?
Niestety każdego roku umierają nasi bliscy. Część z nich zostawia jednak testament, w którym mogą uwzględnić także nas. Zawsze można […]
Jak wybrać włosy do doczepienia, aby wyglądały jak nasze naturalne?
Jak wybrać włosy do doczepienia, aby wyglądały jak nasze naturalne?
Doczepione włosy mogą wyglądać świetnie, dodając fryzurze objętości, gęstości oraz dając pożądaną długość włosów. Na dobry efekt jednak można liczyć […]
Ostatnie wpisy