Home>Człowiek i styl>Nowoczesne zegarki dla mężczyzn

Nowoczesne zegarki dla mężczyzn

Noszenie zegarków na ręce znów staje się modne. Na fali tej mody postanowiliśmy więc stworzyć poradnik na temat tego jaki zegarek warto sobie kupić. Dzisiejszy wpis poświęcimy zegarkom dla mężczyzn. Sprawdzimy zarówno zwyczajne modele, jak i tak zwane smartwatche, które ostatnio również stają się niesamowicie popularne.

Zegarek modny i niedrogi

Zacznijmy od tego, że odradzamy kupowanie najtańszych, chińskich produktów. One zegarki przypominają wyłącznie z nazwy, a wewnątrz posiadają najtańsze komponenty. Jeżeli są w stanie działać przez choćby kilka miesięcy bez awarii, to już jest dobrze.?Dobrym wyborem może być Casio G-Shock. Posiada on bardzo mocną obudowę i to jest jego niewątpliwą zaletą. Poza tym markę Casio kojarzy chyba każdy, więc na pewno jest to markowy sprzęt, na który warto zwrócić uwagę. Nie jest on też drogi, a o to nam tutaj przede wszystkim chodzi.

Możemy też zdecydować się na coś nowocześniejszego, a mamy tu na myśli tak zwane smartwatche. Posiadają one, oprócz wyświetlania aktualnej godziny, również możliwość połączenia się z naszym smartfonem i w ten sposób dostarczania nam wielu ciekawych informacji bezpośrednio z naszego telefonu. Tutaj królują ostatnio zegarki Citizen. Nie są one też przesadnie drogie, jak na funkcjonalność, którą nam oferują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 5 =