Home>Technika i auto-moto>Mini żuraw – do czego może się przydać?

Mini żuraw – do czego może się przydać?

Mini żurawie to maszyny dużo mniejsze niż klasyczne dźwigi. Dzięki swoim gabarytom mogą być wykorzystywane w wielu miejscach, do których zwykłe żurawie nie mają dostępu. Ze względu na łatwość prowadzenia oraz ich uniwersalne zastosowanie są maszynami, które obecnie stosuje się praktycznie na każdym placu budowy.

Zalety stosowania mini żurawi

Mini dźwigi doskonale sprawdzają się przede wszystkim podczas transportu różnego rodzaju materiałów wewnątrz budynków. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że swobodnie mogą przemieszczać się wąskimi korytarzami oraz przejeżdżać przed drzwi. Bardzo często wykorzystuje się je także do transportu ciężkich i niepraktycznych tafli szkła, które muszą być przenoszone delikatnie i ostrożnie. Zdalne sterowanie mini żurawi zapewnia bezpieczeństwo operatorowi, który może kierować jego pracą z zachowaniem odpowiedniej odległości. Dzięki swojej niskiej wadze mogą poruszać się także po piętrowych budynkach bez obaw, że ich obecność wpłynie negatywnie na strop.

Mini żurawie stosuje się także podczas wykonywania prac konserwatorskich np. w muzeach lub kościołach. Za ich pomocą można transportować przedmioty zabytkowe, obrazy itp. W halach przemysłowych oraz magazynach ich możliwości wykorzystywane są do przenoszenia ciężkich towarów. Na rynku dostępnych jest wiele mini dźwigów o różnych rozmiarach i możliwościach. Poszukując tego rodzaju maszyn warto zapoznać się z ofertą dostępną na stronie https://jekko.com.pl/mini-zurawie,22,pl i wybrać żurawia dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − 5 =