Home>Człowiek i styl>Małe dodatki, które dodadzą stylu każdej stylizacji

Małe dodatki, które dodadzą stylu każdej stylizacji

Modne ubieranie się wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Trendy zmieniają się z sezonu na sezon i co było popularne pół roku temu, dziś już może uchodzić za tandetne. Trzeba więc ostrożnie dobierać dodatki i stawiać na takie, które sprawdzą się w każdej sytuacji i o dowolnej porze dnia oraz roku.

Jakie kolory są najlepsze?

Wychodząc z domu, pierwszą rzeczą na którą zwracamy uwagę są ubrania, a dokładnie ich kolory. Muszą one do siebie pasować, dlatego trzeba umiejętnie je łączyć. Pamiętajmy, że o wiele łatwiej jest komponować ze sobą kolory stonowane. Czerń i biel to podstawowe zestawienie, które chyba nigdy nie wyjdzie z mody, a na dodatek jest prostsze do połączenia z innymi kolorami.

Jeżeli nie chcemy wyglądać zbyt ponuro, załóżmy małe dodatki, które dodadzą naszej stylizacji charakteru. Mogą to być na przykład kolorowe buty, paski damskie, czy okulary przeciwsłoneczne. Klasyczna „mała czarna”, czyli niezastąpiona torebka jest praktyczna i elegancka – będzie więc pasować do każdej okazji.

Praktyczne akcesoria dla panów

Większość mężczyzn dobierając akcesoria patrzy na ich walory praktyczne, ale nie oznacza to, że panowie nie chcą być zarazem eleganccy. Saszetka na pas, taka jak te dostępna na https://polskagalanteria.pl/Saszetki-Na-Pas-c73, spełni obie te funkcje – bezpiecznie przechowamy w niej wszystkie potrzebne przedmioty, a na dodatek będziemy wyglądać stylowo. Do tego elegancki zegarek, markowe okulary i stylowe buty. Mężczyźnie do idealnego wyglądu zazwyczaj nie potrzeba wiele – wystarczy, że odpowiednio połączy ze sobą kilka dodatków i już wygląda dostojnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 − jeden =