Jak zaprojektować atrakcyjną i nowoczesną łazienkę w swoim domu?
Wszystko wokół domu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak zaprojektować atrakcyjną i nowoczesną łazienkę w swoim domu?

Łazienki są ważną częścią każdego domu i chcemy, aby były jak najbardziej stylowe. Niezależnie od tego, czy remontujesz, czy budujesz nową łazienkę, istnieje wiele sposobów na stworzenie pięknej przestrzeni, która jest zarówno funkcjonalna, jak i stylowa. Oto kilka wskazówek, jak zaprojektować łazienkę swoich marzeń:

Wybierz odpowiedni schemat kolorów

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie projektowania łazienki marzeń jest wybór odpowiedniego schematu kolorów. Właściwe kolory mogą pomóc sprawić, że łazienka będzie wyglądać na większą, podczas gdy niewłaściwe mogą sprawić, że poczuje się mała i ciasna. Dobrą zasadą jest wybieranie ciepłych tonów, które sprawiają, że pokój jest przyjazny i przytulny; chłodne tony mogą sprawić, że poczuje się zimny i nieprzyjazny.

Ostrożnie dobieraj materiały

Staraj się nie używać zbyt wielu różnych materiałów w jednym pomieszczeniu; pomoże to zachować spójność i równowagę. Jeśli wybierasz się w tradycyjnym stylu, możesz użyć drewnianej boazerii lub płytek w różnych odcieniach bieli lub szarości; z drugiej strony, jeśli chcesz czegoś bardziej współczesnego lub nowoczesnego, spróbuj użyć szklanych płytek lub luster.

Zainwestuj w wysokiej jakości armaturę

Podczas projektowania wymarzonej łazienki nie musisz wydawać tysięcy dolarów na drogie armatury, takie jak umywalki czy toalety – ale w miarę możliwości zainwestuj w te wysokiej jakości! Upewnij się, że są one dopasowane.

Wybierz baterie podtynkowe 

Jeśli to możliwe, wybierz baterie, które są ukryte w ścianach, zamiast tych, które znajdują się na ich szczycie (jak tradycyjne). Przy użyciu baterii podtynkowych możesz zachować elegancki wygląd bez zajmowania zbyt wiele miejsca.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Prezenty z nadrukiem i grawerem – można je wręczyć?
Prezenty z nadrukiem i grawerem – można je wręczyć?
Przedmioty z nadrukiem czy też grawerem często kojarzą nam się z gadżetami reklamowymi, przez co zastanawiamy się czy wypada wręczać […]
Komornik sądowy – w jakich sprawach może nam okazać wsparcie?
Komornik sądowy – w jakich sprawach może nam okazać wsparcie?
Nieuregulowane faktury, pożyczki, spóźniające się alimenty – to sytuacje, z którymi spotyka się wiele osób. Ściągniecie należności we własnym zakresie […]
Spływ kajakowy – świetna forma na aktywne spędzenie weekendu
Spływ kajakowy – świetna forma na aktywne spędzenie weekendu
Spływy kajakowe zdecydowanie są świetną formą wypoczynku na łonie natury. Spływy typowo turystyczne, powinny być nadzorowane przez doświadczonego instruktora oraz […]
Ostatnie wpisy