Jak należy zabezpieczyć sklep spożywczy przed włamaniem?
Pieniądze i biznes
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak należy zabezpieczyć sklep spożywczy przed włamaniem?

Skuteczne zabezpieczanie sklepów spożywczych przed włamaniami obejmuje dzisiaj szereg różnorodnych możliwości: od czujek ruchu montowanych przy drzwiach, alarmów łączących się z telefonem właściciela sklepu, kamer i monitoringu wewnątrz i na zewnątrz firmy, jak i szeregu dodatkowych wzmocnień, o których zwykle potencjalni włamywacze nie mają pojęcia.

Ciekawe formy zabezpieczeń antykradzieżowych

Właściciele sklepów wzbogacają często standardowe zabezpieczenia sklepowe o akcesoria wewnętrzne, które mogą zaskoczyć złodzieja. Są to np. specjalistyczne plomby na wodomierze, projektowane w formie zacisku i barier uniemożliwiających włamywaczom kradzież całych urządzeń, których koszt jest wysoki, a które są przez nich często sprzedawane np. na złom, lub rozbierane na części i sprzedawane przez internet. Takie plomby zwykle są słabo widoczne i problem z kradzieżą np. wodomierza pojawia się dopiero wtedy, gdy włamywacz próbuje go ze sobą zabrać rozmontowując go z miejsca, w którym został umieszczony.

Innymi ciekawymi formami ochrony są plomby metalowe z zaciskami, których nie da się rozciąć nożem i które mogą być stosowane do ochrony najcenniejszych towarów, drogich alkoholi, urządzeń wielofunkcyjnych czy towarów luksusowych. Podobnie dobrym rozwiązaniem są koperty C7, których rolą jest zabezpieczanie i przechowywanie cennych dokumentów firmowych, pieniędzy, próbek materiałowych i innych płaskich, ale istotnych dla firmy przedmiotów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie typy opakowań można wyróżnić na rynku?
Jakie typy opakowań można wyróżnić na rynku?
Wysokogatunkowe produkty dopracowane są w każdym calu. Szanujące się firmy zwracają również dużą uwagę na sposób pakowania towarów. Odpowiednio dobrane […]
Gdy nie masz się w co ubrać? Postaw na wygodę i elegancję!
Gdy nie masz się w co ubrać? Postaw na wygodę i elegancję!
Część osób, zarówno tych na co dzień nie interesujących się modą, jak i tych, które w nieco większym stopniu są […]
Na co zwrócić uwagę wybierając kurs prawa jazdy?
Na co zwrócić uwagę wybierając kurs prawa jazdy?
Decyzja o zrobieniu prawa jazdy z pewnością budzi u wielu osób podekscytowanie. Często jednak zdarza się, że zadowoleniu towarzyszą pewne […]
Ostatnie wpisy