Home>Człowiek i styl>Modne fryzury damskie – jesień 2022

Modne fryzury damskie – jesień 2022

Czy wiesz, że moda na konkretne fryzury zmienia się sezonowo, dokładnie tak samo często, jak na przykład styl ubierania się? Panie, które chcą korzystać z obowiązujących trendów, wybierając się do salonu fryzjerskiego, powinny brać pod uwagę podpowiedzi najlepszych stylistów. Jakie fryzury są najmodniejsze podczas tegorocznej jesieni? Dowiedz się koniecznie już teraz. 

Dopasuj fryzurę do siebie 

Zasada jest prosta, zanim wybierzesz modną fryzurę, sprawdź, czy na pewno będzie ona pasować do Ciebie. Nie chodzi tylko o strukturę włosów, ich kolor czy owal twarzy i typ urody, chociaż te czynniki również mają ogromne znaczenie. Fryzura ma pasować do Twojego stylu codziennego funkcjonowania. Jeśli jesteś zwolenniczką sportowego trybu życia, wybierz fryzurę, która nie będzie Ci przeszkadzać podczas codziennej aktywności fizycznej. 

Jesienne trendy 

Jak potwierdza stylista, którego codziennym miejscem pracy jest renomowany salon fryzjerski Poznań, idealne fryzury na jesień to raczej te proste i niewymagające. Już od wielu sezonów preferuje się zachowawczość i prostotę, a znaczenie ma stan włosów, które powinny być zawsze zdrowe i lśniące. Odchodzi się od ich cieniowania na rzecz raczej prostej linii. Panie, które wolą krótkie fryzury, powinny wybrać klasycznego boba. Kobiety, które uwielbiają grzywki, powinny stawiać nie na te gęste, ale raczej frywolne kosmyki. 

Na specjalne okazje można zrobić lekkie loki, które dają efekt delikatnego muśnięcia wiatrem. Nie zaleca się stosowania mnogości ozdób, ale jeśli Twoją codzienną fryzurą jest tzw. koński ogon, koniecznie wziąć włosy grubą, materiałową gumką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × trzy =