Deskorolki dla początkujących
Hobby i sport
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Deskorolki dla początkujących

Każdy początkujący deskorolkarz poważnie zastanawia się nad doborem sprzętu, na którym zacznie swoją przygodę. Deskorolka dla początkujących to nie lada wyzwanie, ponieważ wybór deskorolek jest naprawdę bardzo szeroki, co może skutecznie odstraszyć każdego potencjalnego klienta. Ten krótki artykuł pomoże jednak w poszukiwaniu deskorolki najbardziej odpowiadającej potrzebom początkujących skaterów.

Na samym początku warto zaznaczyć, że wyróżnia się dwa sposoby na zakup deskorolki. Pierwszy to złożenie deskorolki z pojedynczych części.

Profesjonaliści z reguły decydują się na tę drogę uzyskania sprzętu. Drugi sposób – polecany początkującym – to kupienie całej, kompletnej deskorolki. Dlaczego osobom niedoświadczonym doradza się zdobycie gotowego sprzętu? Dobrze jest na własne oczy zobaczyć, jakie części będą zużywały się w Twojej desce najszybciej, i które z nich w efekcie muszą być najlepszej jakości. Dzięki temu Twoja kolejna – złożona samodzielnie deskorolka – będzie idealnie trafiała w Twoje potrzeby.

Jakie kompletne deski zasługują na szczególną uwagę? Warto zwrócić szczególną uwagę na użyty blat, czyli część, na której stoimy jadąc. Dobrze jest postawić na przykład na blat siedmiowarstwowy, chociażby taki wykonany z klonu kanadyjskiego. Jest on bardzo często stosowany w dobrej jakości gotowych deskorolkach.

Kolejny niezwykle ważny parametr deskorolki to użyte w niej trucki. Truck, to część, która łączy blat z kółkami. Trucki poddawane są niebywale silnym i ciągłym przeciążeniom. W efekcie zużywają się one stosunkowo szybko. Warto więc postawić na trucki najwyższej jakości.

Ceny wartych uwagi, kompletnych deskorolek wahają się od 250 do 500 zł. Oczywiście można znaleźć zarówno tańsze, jaki i droższe produkty (sprawdź przykładową ofertę: cruisery deski) Niemniej jednak podany przedział uwzględnia najrozsądniejsze pozycje wśród deskorolek kompletnych. Warto w tym miejscu zaznaczyć, aby unikać wszelkich deskorolek sprzedawanych w marketach, na targach oraz w innych tym podobnych miejscach.

Życzymy powodzenia w znalezieniu swojej wymarzonej deskorolki!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak poprawnie chodzić w szpilkach?
Jak poprawnie chodzić w szpilkach?
Szpilki to jedne z najbardziej seksownych butów damskich. Są one zakładane przeważnie na eleganckie i uroczyste okazje, choć zdarza, że […]
Na czym polega doradztwo podatkowe?
Na czym polega doradztwo podatkowe?
Każdego roku w naszym kraju pojawiają się zupełnie nowe przepisy w zakresie płacenia podatków – zarówno przez osoby prywatne, jaki […]
Akcesoria dla psa – które z nich są konieczne?
Akcesoria dla psa – które z nich są konieczne?
Pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka. Szczery i oddany. Należy jednak pamiętać, że posiadanie czworonoga to nie tylko radość, ale także […]
Ostatnie wpisy