Home>Wszystko wokół domu>Kiedy zainwestować w toaletę myjącą?

Kiedy zainwestować w toaletę myjącą?

Z roku na rok toalety myjące zyskują na coraz większej popularności. Takie rozwiązanie zapewnia wysoki komfort użytkowania. Podpowiadamy, dlaczego warto zainwestować w toaletę myjącą.

Jak działa myjąca deska WC?

Opisywany produkt przypomina normalne toalety i nie potrzebuje dodatkowych rur kanalizacyjnych. Po skorzystaniu z niej należy włączyć funkcję mycia, po czym uruchamia się strumień wody. Toaleta myjąca to ekologiczne i higieniczne rozwiązanie, dzięki niej można zrezygnować z korzystania z chusteczek nawilżanych. Temperaturę, kierunek i moc strumienia wody można dostosować do indywidualnych preferencji korzystając z funkcji programowania.

Zalety toalety myjącej

Najważniejszą zaletą korzystania z tego rodzaju toalety jest zapewnienie odpowiedniej higieny miejsc intymnych. Ma to pozytywny wpływ na zdrowie i znacznie ogranicza zużycie papieru toaletowego. Kolejnym plusem takiego rozwiązania są jego walory dekoracyjne, toalety z myjącą deską WC charakteryzują się estetycznym i ciekawym designem. Tego typu urządzenia są bardzo odporne na gromadzenie się bakterii i drobnoustrojów i wyposażone w funkcję samoczyszczenia. Dzięki temu szorowanie toalety za pomocą chemicznych, nieprzyjaznych środowisku preparatów nie jest już koniecznością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć + 12 =