Plażowiczów nie brakuje, czemu by więc nie zdecydować się na beach flagi?
Pieniądze i biznes
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Plażowiczów nie brakuje, czemu by więc nie zdecydować się na beach flagi?

Beach flagi są często wykorzystywane przez firmy, które potrzebują zareklamować swoje produkty lub usługi. Są one bardzo popularne w Polsce, gdzie nie brakuje plażowiczów. Beachflagi znane również jako windery, beachflagi lub flagi żaglowe to jedna z bardziej popularnych form reklamy zewnętrznej o charakterystycznym kształcie przypominającym skrzydła samolotu – uskrzydlij więc swoją promocję!

To po prostu przyciąga wzrok!

Beach flagi mogą być wykorzystywane nie tylko na plażach, ale również w parkach, na boiskach i innych terenach zewnętrznych. Ich design to tylko i wyłącznie inwencja twórcza zlecającego, bowiem prezentować mogą wszystko w miniaturowych i gigantycznych gabarytach. Niektóre z nich mają nawet przymocowane światła, co sprawia, że łatwiej jest je zauważyć nawet w nocy!

Kolejną zaletą, jaką mają beach flagi jest to, że są one wykonane z lekkiego materiału, co oznacza, że nie spowodują żadnych szkód w ogrodzie lub trawniku, jeśli pozostawione na zewnątrz podczas złych warunków pogodowych. To sprawia, że są one idealne dla długoterminowych kampanii reklamowych na zewnątrz, które wymagają regularnej konserwacji, takiej jak częsta zmiana banerów na przykład.

Oddająca charakter działalności

Ważny jest również kształt Twojej flagi plażowej – powinien on idealnie pasować do wizerunku Twojej firmy, dzięki czemu będzie rozpoznawalny na pierwszy rzut oka, nawet gdy zostanie umieszczony wśród wielu innych podobnych przedmiotów.

Beach flagi mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, ponieważ zostały specjalnie zaprojektowane do tego celu; jest jednak jeden ważny warunek – należy wybrać odpowiednie miejsce, w którym przechodnie będą mogli je łatwo zauważyć.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zrównoważony design – wnętrzarskie trendy w 2022
Zrównoważony design – wnętrzarskie trendy w 2022
W sezonie 2022 projektanci stawiać będą przede wszystkim na wysoką funkcjonalność wnętrz oraz komfort ich użytkowania. Dodatkowo jednym z głównych […]
Czym jest nakrętka kołnierzowa?
Czym jest nakrętka kołnierzowa?
W budownictwie i przemyśle wykorzystuje się wiele drobnych akcesoriów, które służą do łączenia elementów konstrukcji wykonanych z różnorodnych materiałów. Jednym […]
Jakie produkty warto włączyć do zdrowej diety?
Jakie produkty warto włączyć do zdrowej diety?
Coraz więcej osób bardzo starannie przygląda się etykietom produktów i dba o zdrowe posiłki. Do promowania zdrowego stylu życia włączyły […]
Ostatnie wpisy